Video:(†30)Stanislava niekto mal vyhodiť z okna tretieho poschodia.Skončila tak aj žena s rómskym priezviskom?

Do redakcie spravodajstva PRESS.TV sa nám ozvali dve zronené a nešťastne ženy. Eva Pechová manželka 30-ročného Stanislava Pechu ktorého mal niekto údajne vyhodiť z okna tretieho poschodia na ubytovni v Nových Zámkoch a švagriná  Nikola Cirochová. Obe nás prosili o pomoc pri objasnení záhadného prípadu.

Pred dvoma týždňami Stanovi jeho manželka porodila  krásnu v poradí už štvrtú dcérku Pavlinku keď, že Stano nemal dostatok finančných prostriedkov na základnú výbavičku pre malú Pavlínku a pre ďalšie nezaopatrené deti, rozhodol sa vycestovať  za prácou do Nových Zámkov tam sa mu totiž naskytla pracovná príležitosť, ktorá sa mu zrejme stala osudnou, po štyroch dňoch bol 30-ročný otec štyroch deti mŕtvy.

Podľa slov Stanovej manželky Evy ho mal niekto vyhodiť z okna tretieho poschodia a následne telo previezť naspäť na ubytovňu. Zaujímave však je, že celý prípad vôbec nebol mediálne zverejnený čo rodinu v tom to prípade poriadne pohoršilo.„Stano by nikdy z okna nevyskočil miloval svoju rodinu tešil sa z nového prírastku do rodiny, bol to dobrý človek aj keď si občas vypil vždy vedel čo roby  bavil sa tancoval. Akokoľvek špekulácie o tom, že by Stano sám vyskočil z okna tretieho poschodia razantne vylučujeme! “   Dodala príbuzná nebohého Stana  pre PRESS.TV

Na tejto ubytovni našli smrť dvaja mladí ľudia !

Našej redakcii spravodajstva PRESS.TV sa podarilo zistiť , že ten to prípad nieje ojedinelý. Za posledne tri týždne je to už je druhý  smrteľný prípad ktorý sa stal na ubytovni Panonia v Nových Zámkoch. Tamojšia polícia preveruje prípad ktorý sa stal pred štrnástimi dňami. Pod oknami spomínanej ubytovne našli policajti nehybne telo mladej ženy s rómskym priezviskom. Čo predchádzalo k záhadným úmrtiam v oboch prípadoch ostáva naďalej veľkou záhadou. Prípadu sa venuje aj náš redaktor spravodajstva PRESS.TV a SIP, Erik Hilár lakatošovie.

      Redakcia spravodajstva SIP a PRESS.TV

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám