Video:Starí rodičia tvrdia, že svoje vnúčatá netýrali. Celé to mal na nich narafičiť ich zať

Podľa  policajnej správy vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku vzniesol obvinenie 54-
ročnému mužovi a rovnako starej žene, obaja z obce Veľká Lomnica, za zločin týranie blízkej osoby a zverenej osoby.
Štyri maloleté deti (vo veku 9,8,6 a 4) boli súdom od leta 2019 dočasne zverené do starostlivosti Centra pre deti a rodiny. Občasne navštevovali miesto svojho trvalého bydliska, kde sa o nich „starali“ ich starí rodičia. Tí im ale spôsobovali psychické a fyzické utrpenie.

V stave opitosti im opakovane odopierali jedlo, vulgárne im nadávali, bili ich a muž do nich hádzal aj kamene. Deťom spôsobili popáleniny na rôznych častiach tela, navádzali ich na pitie
alkoholických nápojov a fajčenie cigariet. Tieto ohavnosti vystupňovali počas pobytu maloletých u starých rodičov v období posledných zimných prázdnin.

Tieto policajne tvrdenia ale babka  jednoznačne vyvracia podľa jej slov si to mal všetko vymyslieť pravé ich zať, aby im tak mohol uškodiť  prečo to urobil a  či v tom bola z jeho strany  vidina peniazi  je zatiaľ otázne.

 Na celý ten to prípad sa pozrel aj náš šéfredaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie 

Potom čo vnúčaťa obvinili svojich starých rodičov z ich tyrania sa stará mama psychicky zrútila. Tá tvrdí, že ich zať im mal dokonca do nápojov  namiešať  opiáty

Babka s dedkom tak vychovali viac ako  tridsať vnúčat a nikdy  nemali opletačky so zákonom. Nedávno im odobrali aj  aj tie posledne  deti o ktorých sa vzorne starali.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a SIP

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám