Muž z Huncoviec dreveným hranolom zaútočil aj na policajtov.Kričal Zabijem vás !

V podvečerných hodinách sobotňajšieho dňa (05.06.2021) bola policajná hliadka vyslaná do osady v obci Huncovce, za účelom preverenia oznámenia o priestupku proti občianskemu spolunažívaniu.

Policajti vyzvali miestneho 25 ročného Mariana, aby upustil od svojho protiprávneho konania, nakoľko v ruke držal masívny drevený hranol, ktorým ohrozoval okolostojacich obyvateľov osady. Na opakované výzvy hliadky, aby upustil od  tohto konania mladý muž nereagoval, svoje konanie vystupňoval ešte tým, že  sa policajtom vyhrážal,  že ich hranolom zabije.

Policajti  voči agresívnemu mužovi použili donucovacie prostriedky v zmysle zákone.  Marián bo zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Na základe uvedeného,   vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru  v  Kežmarku vzniesol obvinenie Mariánovi z prečinu útoku na verejného činiteľa. Vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného  mladíka do väzby. Ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Informovala o rom redakciu spravodajstva PRESS.TV, hovorkyňa KRPZ-Prešov Jana Ligdayová

Foto zdroj: Archív:  http://www.google.com

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a SIP

 

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám