Slovák utýral k smrti svoju priateľku ktorá bola Rómka

Ešte včera sa špekulovalo o tom, že 30-ročnú Natáliu zavraždil jej priateľ  s ktorou býval v obci Žirany v Nitrianskom kraji. Dnes ale policajná tlačová sprava pre redakciu spravodajstva PRESS.TV bola strohá a celú vec pre kvalifikovala na týranie blízkej a zverenej osoby.

Vyšetrovateľ Policajného zboru vo veci začal trestné stíhanie za zločin týrania blízkej osoby a zverenej osoby. Vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony a na citlivosť prípadu nebudeme k prípadu poskytovať žiadne bližšie informácienpor. JUDr. Viktória Borloková

Natália pochádzala z Českej republiky presne z Tachova a so svojím priateľom žila istý čas  na Slovensku. Našej redakcii spravodajstva PRESS.TV sa podarilo zistiť, že mladá žena z Čiech nebola zavraždená svojim beštiálnym priateľom ten ju totiž mal rovno utýrať k smrti.

Ako dlho utýraná žena k smrti musela bolestivo trpieť a znášať celé to peklo s mužom ktorý ju pripravil o život  je už predmetom vyšetrovania. Muž je momentálne zadržaný a umiestnený do cely predbežného zaistenia.

Natálina  matka požiadala známe rómske osobnosti, aby jej  finančne pomohli s prevozom tela z Nitry do Tachova. Ak máte aj vy ochotu pomôcť prosím kontaktujte na facebooku pána Martina Mika,ktorý vám poradí v danej veci a podá informácie o bankovom účte.

https://www.facebook.com/martin.miko.73

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

 

 

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám