Rodina z Ubreza bude mať kúpeľňu. Na opravu strechy chýbajú peniaze

Najsmutnejší príbeh rodiny Bukovich  z Ubreza  sa dostal do povedomia vďaka našej redakcii spravodajstva PRESS.TV o ktorom sme informovali širokú verejnosť cez naše webové portály ešte minulý týždeň. Mladý 26-ročný Jozef prišiel o zdravie tak,že ho bolelo ucho, navštívil lekára a ten mu povedal, že mu nič nie je a predpísal mu iba ušne kvapky  o dva dni sa mu dostal hnis do hlavy a lekari kvôli pandémii koronavírusu ho odmietli operovať a hospitalizovať.

Následne mu lekári museli lebku otvoriť a hnis vytiahnuť. Po zákroku Jožko prestal zrozumiteľne komunikovať nespoznáva manželku ani svoje tri malé deti. Keď bol ešte Jožko ešte zdravý  spolu s jeho otcom si prerábali kúpeľňu,ktorú Bohužiaľ už nikdy nedokončia pre ich zdravotné stavy. Jeho otec ochorel a má rakovinu obaja sú plienkovaní  sestra sa narodila  slepá a bez jednej ruky a druhá sestra trpí demenciou. O všetkých sa teda stará ich milujúca matka,manželka a babka v jednom pani Renáta ktorá všetkých opatruje 24 hodín denne. A práve ona žiadala pomoc pre svoju chorú rodinu hlavne kúpeľňu a toaletu nakoľko Jožko musel vykonávať osobnú potrebu vo vedre.

Našli sa dobrí ľudia a na účet redakcie spravodajstva PRESS.TV poslali finančnú sumu vo výške 1400 eur.  Kúpeľná by sa mala zrealizovať už vo štvrtok 17.6.2020. A však stále chýbajú peniaze na opravu strechy. Ak by ste chceli prispieť aj vy na opravu strechy tu je číslo úctu ktorý je vedení na ministerstve vnútra SR

IBAN SK13 0900 0000 0051 6589 3655 BIC SWIFT kód GIBASKBX

Viac sa dozviete z reportáže

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

 

 

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám