Video:Zdenkov zdravotný stav sa zhoršil. Peniaze na opravu strechy a kúpelne nevystačia.

Náš šéfredaktor spravodajstva PRESS.TV,  Erik Hilár Lakatošovie  sa včera 17.6.20201 bol pozrieť spolu s majstrami-murármi do obce Úbrez, aby posúdili celú stavebnú situáciu okolo prerábky kúpelne a strechy. Po dôkladnej kontrole sa majstri zhodli na tom, že v dome v ktorom žijú štyria vážne chorí ľudia nie je odpadová kanalizácia.

Preto je nevyhnutné zabezpečiť prístup ku kanalizácii a začať všetko prerábať odznova. Ďalej Patrik Cina a Patrik Miko dodali, že nevyhnutná oprava elektrických káblov, aby  nedošlo ku skratu elektrického vedenia. Miestni obyvatelia z Úbrezu sa dnes pustili do výkopových prác okolo viac než storočného domu, aby mohli zaviesť zodpovedajúce rúry priamo do odpadovej šachty.

Klikni na emblér a prehra sa ti video

Na opravu strechy sa bude pracovať dlho, no zatiaľ nie sú na to peniaze. 

Podľa majstra klampiara Ivana Baču si oprava strechy vyžiada viac ako 5000 eur z nízko štandardného materiálu ako sú plechy, hranoly  a iné stavebné komponenty. Peniaze na opravu strechy zatiaľ nie sú a na učte ktorý bol zriadený pre rodinu Bukovích sa podarilo vyzbierať 1420 eur.

Zdenkov Zdravotný stav sa zhoršil 

Podľa vyjadrenia matky a manželky Zdena Buku sa jeho zdravotný stav rapidne zhoršil. Lekári  údajne jeho zdravotný stav zanedbávajú . „Sedem mesiacov sa môj syn nemôže dostať na CT- vyšetrenie jeho zdravotný stav sa z dňa na deň zhoršuje a lekári sami nevedia čo mu je ja už nevládzem!“ Dodala zdrvená matka pre PRESS.TV.

Pozrite si reportáž redaktora spravodajstva PRESS.TV Erika Hilára Lakatošovie

Ak by ste chceli prispieť  rodine Bukovej na opravu kúpelne a strechy tu je číslo účtu na ktorom môžete stále  prispievať hoci len jedným eurom. Ďakujeme!

IBAN SK13 0900 0000 0051 6589 3655 BIC SWIFT kód GIBASKBX

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

 

 

 

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám