Video: Zatkli nevinného ? Rodina jedného z obvinených tvrdí, že je nevinný!

Od samého začiatku jeden z obvinených mužov tvrdi, že na miesto incidentu nebol a napriek tomu ho polícia  zatkla to iste  tvrdi aj jeho blízka rodina. Na základe získanej dôkaznej situácie okresný prešovský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie zo zločinu obmedzovanie osobnej slobody spáchaného v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví trom mužom vo veku 45, 28 a 25 rokov. Dvaja pochádzajú z obce Hermanovce a jeden z obce Tuhrina.

Od soboty (26.06.2021) do nedele (27.06.2021) títo muži bez oprávnenia bránili užívať osobnú slobodu 25 ročnému mužovi z okresu Prešov. Násilím ho vytiahli z domu do osobného vozidla a previezli ho do jedného z rodinných domov v obci Červenica. Tam ho fyzicky napádali, ruky mu zviazali lanom a prinútili ho kľaknúť na zem, udierali ho do celého tela. dôvodom malo byt to, že za ženou jedného z obvinených chodil práve napadnutý mladý muž s ktorou mal údajne dlhodobo udržiavať intímny styk.

Muž  z väzobnej väznice  poslal domov list v ktorom tvrdi že ma podlomené zdravie a dokonca tam prekonal infarkt.. Tieto jeho tvrdenia, ale vedenie väznice odmieta. Prednedávnom krajsky súd v Prešove všetkým trom obvineným zamietol statnosť ktorú podali voči  väzobnom stiahni  trojica mužov  ostáva aj naďalej vo väzobnej väznici v Prešove to či je obvinený  nevínny preukáže až súdne pojednávanie.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a SIP

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám