16-ročná bežkyňa v balerínkach je tehotná. Skončila sa jej kariéra !?

Podľa internetového portálu http://www.gipsy tv.eu iba 16-ročná bežkyňa Anna Mária z Moldavy Nad Bodvou  je tehotná a otcom by mal byť jej 17-ročný priateľ.  Jej tréner ma teraz s toho hlavu v smútku jej príbeh dojal pred troma rokmi celé Slovensko. Vtedy ako 12-ročná vyhrala miestne atletické preteky v starých balerínkach.

Odborníci tvrdili, že z nej rastie skvelá bežkyňa. „Teším sa z jej úspechu, ktorý sa dostavil napriek tomu, že jej výkonnosť následkom covidu poklesla, keďže netrénovala tak často, ako by bolo potrebné. Vyhliadky do budúcností sú dobré, keďže Annamária je naozaj talent od Boha. Všetko závisí len od nej. Ja a moja manželka robíme naozaj všetko pre to, aby sme ju pritiahli na tréning,“ povedal jej tréner Norbert Pecze koncom júna pre denník Plus jeden deň.  

Viac sa dočítate tu-https://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/showbiz/bezkyna-v-balerinkach-ma-zrejme-po-kariere.-jej-trener-ma-z-toho-hlavu-v-smutku..html?page_id=5686&fbclid=IwAR3Sy2RCQNLZVFLwI0DDPrOKSwHHpJ41ESR-ittUQB6bcmYoh8tRjvZzwdE

Redakcia spravodajstva PRESS.TV a SIP  Foto zdroj: aktuality.sk

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak

Máte námet na reportáž?

Dajte nám vedieť, čo sa deje vo Vašom okolí a čo by mali evdieť všetci.

Napíšte nám